SHO: Katke a Jankovi sme pomohli postaviť sa na nohy. A teraz pomáhajú spolu s nami

Vážení podporovatelia, kamaráti a sympatizanti nášho skvelého sociálneho projektu. Mesiac marec nemohol v projekte Staráme sa začať lepšie.

Počas včerajšej návštevy u Katky a Janka z okresu Trebišov nám Katka poďakovala za všetko, čo sme pre ňu spoločne urobili a vzdala sa nami poskytovanej pomoci v prospech niekoho, kto ju potrebuje viac. Katke sme sa pomohli postaviť na nohy a sama sa ponúkla, že sa stane členom nášho úspešného tímu pomoci a priloží ruku k dielu.

Teší nás, že naše hnutie vytvára komunitu ľudí, ktorí sa neboja spoločne s nami pomáhať a robiť svet okolo nás všetkých krajším. Je perfektný pocit. Poďte do toho s nami aj VY.

Nebojte sa, Slováci.

Pomáhame už od roku 2011 aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Pomohli sme aj počas volebného dňa. V okresoch Komárno a Rimavská Sobota

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds