SHO: Každý, kto sa smeje nad obeťami holokaustu patrí na morálne smetisko. Či je liberálny alebo zelený

V utorok 11. februára sa Róbert Švec zúčastnil predvolebnej diskusie Na hrane v TV JOJ. V záverečnej minúte, okrem iného ukázal divákom aj fotografiu, na ktorej sa Bihariová, z koalície PS/SPOLU smeje nad fotografiou obetí holokaustu.

Táto mediálna prezentácia Róberta Šveca sa stretla u divákov s veľkou mediálnou, pozitívnou odozvou, avšak moderátor diskusie zostal zjavne zaskočený a snažil sa počínanie Bihariovej bagatelizovať.

Keďže počas diskusie už nemohol Róbert Švec plnohodnotne reagovať na slová moderátora, moderátorovi dodatočne adresuje tieto slová:

Moderátor TV JOJ sa začal rozkošne jedovať, keď som ukázal v priamom prenose fotografiu Bihariovej z koalície PS/SPOLU, ako sa smeje nad fotografiou obetí holokaustu. Je neprípustné, aby ktokoľvek takýmto spôsobom dehonestoval pamiatku obetí holokaustu a ešte k tomu ľudia, ktorí majú ambíciu prevziať moc v našom štáte. Moderátorovi dodatočne odkazujem, že pravda bude pravdou, aj keď ju bude šíriť iba jeden človek. A pravda je taká, že ak sa niekto smeje nad obeťami holokaustu, patrí na morálne smetisko. Minimálne. Či je liberálny alebo zelený. Naozaj chcete Slováci, aby nám takíto ľudia, ako Bihariová vládli?

Slovenské Hnutie Obrody má číslo 5. Uchádzame sa o vašu dôveru hrdo, zodpovedne a rozumne.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k diskusii v TV JOJ: Priamy a vecný. Taký som. Jedujú sa zelení a liberáli? To je dobre

————————-

Biháriová chce so svojimi komplicmi prevziať moc v našom štáte. Toto chcete, Slováci?

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds