Sociálny projekt SHO: Rodiny si pomáhajú navzájom. A presne o tom je náš úspešný projekt

Priatelia, teší nás, že vzbudzujeme záujem pomáhať ľuďom v núdzi. Teší nás, že majú záujme pomáhať aj ľudia, ktorým dlhodobo pomáhame a pomaly sa aj vďaka nám stavajú na vlastné nohy. To je tá práca s pridanou hodnotou.

Ako príklad môžeme uviesť našu Katku, ktorá sa sama stará o svojho synčeka Janka. Predtým, než sme do projektu prijali Zuzku s jej 6 deťmi z Trebišova, sme im pomohli so zariaďovaním nového príbytku. Už vtedy sa do nášho tímu úspešnej pomoci zapojila aj Katka. Maľovanie, upratovanie, to bolo jej! Pomohla tak, ako vedela. A o tom to je. Niekto môže pomôcť finančne, niekto potravinami, šatstvom, hračkami, niekto pekným slovom a radou a niekto aj ručne. Platí teda to všeobecné, že kto chce pomôcť, ten si cestu a spôsob nájde.

Sme hrdí na to, že Katka sa stáva súčasťou úspešného príbehu pomoci, ktorý spoločne píšeme už od roku 2011.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Slováci. Podporujme sa navzájom a každý z nás bude silnejší a spokojnejší

————————

Deti pani Zuzky.

Potravinová pomoc je dôležitá, ale vľúdne ľudské slovo je tiež pevnou súčasťou nášho projektu.

Pani Katka, vpravo, síce sama nemá nazvyš, ale pomáha druhým. Ďakujeme.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds