SHO: Mesiac máj v našom projekte Staráme sa. Dokazujeme, že všetko sa dá. Ak sa chce

Vážení priatelia projektu Staráme sa. Každý z nás, ktorý sa v našom projekte angažuje, či už finančne alebo priamym zabezpečovaním pomoci sociálne slabým, má tiež svoje starosti, presne ako ostatní bežní ľudia: školské či pracovné povinnosti, domácnosť, záhrada, deti…

Ale aj napriek všetkým súkromným záležitostiam si veľmi radi nachádzame čas na to, aby sme dodržali sľúbené. Spájame príjemné s užitočným a hľadáme spôsoby, ako pomôcť, a nie dôvody, prečo sa niečo nedá. A inak tomu nebolo ani v mesiaci máj.

Nech sa páči, pozrite si fotografie z projektu Staráme sa z mesiaca máj. Nestojte na chodníku, ale spoločne s nami pomáhajte rodinám v našom úspešnom projekte sociálnej pomoci.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Prvé balíčky MDD pre deti v našom sociálnom projekte odovzdané. Čo sľúbime, to splníme

————————

Ako obvykle, aj v májovú pomoc sme začali na východe našej vlasti. V Prešove si na začiatku mesiaca pomáhali deti z nášho projektu. Malý Janko, ktorému sme donedávna tiež pomáhali podaroval svoje odrážadlo malému Maťkovi. Krásny príklad od detí. A keď to dokážu ony, tak to musíme dokázať my, dospelí.

V poradí druhú našu pomoc sme v piatom mesiaci roka absolvovali pri Lučenci. Pomohli sme mame Danke, ktorá sama vychováva Karinku s Jankom. Pozrite sa im do očí, to je radosť. Radosť z toho, že im spoločne s vami, našimi prispievateľmi, každý mesiac pomáhame. 🙂

Pred odchodom od rodiny od Hnúšte sme vám zhotovili takýto fotopozdrav spred Katkiných kvetov.

Nekradneme! Ako každý slušný človek, aj my za nákupy do sociálne slabých rodín, vždy poctivo zaplatíme.

V máji sme navštívili aj rodinu v Hlohovci, v ktorej sa obetavá mama stará o dcérku Tamarku, ktorá pred pár rokmi utrpela vážny úraz a odvtedy spoločne bojujú, aby sa mohla opäť tešiť z plnohodnotného života. ? A my im v ich zápase budeme určite pomáhať aj naďalej.

V obci Zbehy pri Nitre vyrastajú budúci svetoznámi futbalisti: René a Denis. ? Dnes potrebujú našu pomoc, aby mohli v budúcnosti, keď budú slávni a bohatí svoju dobrú karmu posúvať ľuďom, ktorí ju budú potrebovať. A my im pomáhame a pomáhať budeme do dňa, kedy sa ich rodina postaví pevne na nohy. Pomohli sme im aj minulý mesiac.

Andrea, Majka, Katka, Oľga, Lenka, Samuel, Norman, Peter a mnohí ďalší. Pravidelne nám pomáhate pomáhať. ĎAKUJEME!

Po mesiaci sme opäť zosilneli a náš projekt privítal Alexandra z Veľkého Krtíša, ktorý bude pomáhať spoločne s nami starkej Estere z tohto mesta. Tá sa sama stará o svojich dvoch vnukov a naša pomoc jej určite pomáha, pretože vzhľadom na výšku jej „dôchodku“ a výšku výdavkov, musí obracať každé jedno euro, kým ho minie. Čo i len na obyčajné cestoviny.

Naďalej pomáhame aj v okrese Trebišov. Matke, ktorá vychováva 6 detí. Nenecháme ich predsa v štichu!

Radi pomáhame aj vo Fiľakove. Malá Sofinka a Matiasko rastú ako z vody.

Snažíme sa pomáhať na všetkých frontoch, preto naši kolegovia Ivetka a naši Pavlovia v Rimavskej Sobote znovu darovali tú najvzácnejšiu tekutinu na svete.

Našu Vlasteneckú kvapku krvi sme zrealizovali, prostredníctvom nášho Janka, aj v Liptovskom Mikuláši.

Májovú pomoc sme ukončili v meste pod Zoborom. V Nitre sme našim deťom podarovali balíčky s maškrtami, ktoré dostali pri príležitosti Medzinárodného dňa detí.

V súvislosti s tým, že v našom projekte máme kopu detí a nie je možné im podarovať balíčky ku MDD v jeden deň, rozhodli sme sa, že tak urobíme v priebehu celého júna. Preto mesiac jún bude v našom úspešnom projekte patriť deťom z neho a okrem balíčkov im znovu nachystáme zmysluplné voľnočasové aktivity.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds