SHO: Prvé balíčky MDD pre deti v našom sociálnom projekte odovzdané. Čo sľúbime, to splníme

Vieme, že viete, kamaráti, že to, čo my sľúbime, to aj splníme. Ale pre istotu. Aby to odznelo.

Včera  sme deťom v meste pod Zoborom odovzdali prvé balíčky k blížiacemu sa MDD. Balíčky obsahovali ovocie a pravdaže aj sladkosti. Bianka a Jasmínka mali veľkú radosť. A radosť mal určite aj Tobias, ktorý si balíček našiel doma, keď prišiel z tréningu. Venuje sa hokejbalu. Sme radi, že naše deti v projekte sa vo voľnom čase venujú zmysluplným aktivitám. Rodine sme pravdaže zaniesli aj potravinovú pomoc.

Ak máte záujem podať pomocnú ruku, ľubovoľnú finančnú čiastku môžete poukázať na číslo účtu nášho občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – MDD. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

———————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Staráme sa a pomáhame aj vo Fiľakove. Je to naše poslanie

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds