Video. Dole s Matovičom! SHO: Slováci sa stretnú pred Úradom vlády opäť v sobotu 6. júna

Milé Slovenky, milí Slováci. V sobotu 6. júna o 14:00 hod. sa pred Úradom vlády na Námestí slobody v Bratislave uskutoční ďalší protest proti súčasnej bláznivej a nebezpečnej Matovičovej vláde. Protest opäť organizujú občianski aktivisti z iniciatívy Slovensko si nedáme!

Stretneme sa v predvečer výročia prijatia Memoranda národa slovenského, programového dokumentu slovenských štátoprávnych, politických a kultúrnych požiadaviek, ktorý bol prijatý počas slovenského národného zhromaždenia 6. – 7. júna 1861 v Martine.

SHO s radosťou a hrdosťou tento protest podporí a vyzývame vás, príďte medzi nás. Tak ako sa vy spoliehate na organizátorov, ako vyzývate nás, aby sme sa objavili v uliciach našich miest, tak my potrebujeme vás a spoliehame sa na vás. Pretože v jednote je sila.

————————–

Prečítajte si tiež: FOTO: 28. máj. Video: Slováci pred Úradom vlády venovali Matovičovi plienky. Zaslúži si

————————–

Ako ste istotne postrehli, dámy a páni, Igor Matovič sa v uplynulých dňoch stretol s ľuďmi, ktorí sa „dlhé roky cítia byť menejcenní“.

Tak sa vás pýtame, pán premiér, to ste sa stretli s mamami na materskej? Alebo ste sa stretli so živnostníkmi, alebo s robotníkmi, dôchodcami, záhradníkmi? Nie. Vy ste sa stretli so zástupcami šovinistickej strany SMK, ktorá ani nie je vo vláde a chystáte sa iredente robiť akési ústupky. A to všetko v dňoch, kedy oslavujeme 100 rokov mierovej zmluvy z Trianonu, ktorá zachránila Slovákov od totálnej maďarizácie. Priatelia, toto nesmieme dovoliť!

Na Slovensku sa už my, pracovití a čestní Slováci cítime…  Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————–

Prečítajte si tiež: Matovič rokoval so šovinistami z SMK. Aj o autonómii. SHO: Dole s ním! Je to blázon a zradca

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds