Sociálny projekt SHO: Prvé mikulášske balíčky sme odovzdali deťom v Michalovciach

Do nášho projektu Staráme sa už zavítal svätý Mikuláš, ktorý tento rok svoju púť po rodinách, ktorým pomáhame v našom sociálnom projekte začal v Michalovciach. Samko a Natanko sa potešili mikulášskym balíčkom, ktoré boli plné sladkostí a ovocia.

V piatok 20. novembra sme teda započali našu novú výzvu s názvom Mikuláš v projekte Staráme sa, do ktorej sa môžete zapojiť aj vy, dámy a páni, a tak urobiť radosť desiatkam detí v našom sociálnom projekte.

Ako môžete spoločne s nami naplniť  mikulášske balíčky pre deti? Môžete darovať sladkosti alebo ovocie, poprípade prispieť ľubovoľnou čiastkou na číslo účtu nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Mikuláš. A my pre deti pripravíme, aj vďaka, vám krásne a bohaté balíčky. Ďakujeme.

V prípade, ak máte záujem pomôcť materiálne: sladkosťami alebo ovocím, kontaktujte Pavla Poprockého, splnomocnenca SHO pre projekt Staráme sa na čísle 0911 547 850.

A ešte jedna pozitívna správa, kamaráti. Tento týždeň sme stihli pomôcť aj vo Fiľakove mladej rodine, ktorej sa už podarilo osamostatniť sa a začať nový život v novom domove. Ale ešte našu pomoc rodina potrebuje, a my jej pomáhať budeme, aby sa čím skôr postavila na vlastné nohy.  

Ďakujeme, že spoločne s nami pomáhate ľuďom, ktorým pomôcť treba a ktorí si to aj zaslúžia.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

—————————

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Tento týždeň sme pomohli na severe a aj východe našej otčiny

—————————

Michalovce:

Fiľakovo:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds