FOTO. Odkaz vláde z Bánoviec nad Bebravou: Rešpektujte ústavu a aj medzinárodné právo!

Dámy a páni! Tak ako sme vám sľúbili, postupne navštívime každé jedno okresné mesto, stretneme sa s vami a budeme sa vami diskutovať o aktuálnej situácii v našom štáte.

My naše slovo držíme, čoho dôkazom je aj ďalšia sviečková manifestácia, ktorá sa tentokrát uskutočnila v Bánovciach nad Bebravou.

Niekoľko desiatok hrdých Slovákov sa zišlo na námestí pred sochou Ľudovíta Štúra, aby zodpovedným a nenásilným spôsobom vyjadrilo svoj nesúhlas s politikou Matovičovej vlády. V následnej diskusii odznela nielen kritika Igora Matoviča, ale predstavitelia Slovenského Hnutia Obrody predstavili návrhy, ako riešiť súčasnú neradostnú situáciu a aj to, čo by robili inak, ak by boli vo vláde.

Róbert Švec: „Ďakujem, Bánovce nad Bebravou. Za pokojnú sviečkovú manifestáciu a následnú kvalitnú diskusiu (približne 150 ľudí) na námestí pred sochou Ľudovíta Štúra. My z SHO sa nebojíme prísť medzi vás a odpovedať na vaše otázky. Kritizujeme, áno, to je pravda, ak je za čo, ale zároveň ponúkame aj riešenia. A dnes ste sa o tom tiež mohli presvedčiť na „vlastnej koži“. Ďakujem, dámy a páni, za vašu účasť a statočnosť.“

Najbližšie sa s nami budeme môcť stretnúť v nedeľu 29. novembra v Martine, kde budeme opäť pripravení odpovedať na vaše otázky.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Video: Slováci vyšli opäť do ulíc! SHO: Tentokrát aj v Martine a Poprade

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds