Sociálny projekt SHO: Tento týždeň sme pomohli na severe a aj východe našej otčiny

Dievčatám od Čadce, Andrejke, Vikinke a Martinke, sme okrem nákupu odovzdali už aj adventné kalendáre a náš kolega Jaro z Popradu im poslal tričká zo súťaže Spartan, v ktorej dosahuje obrovské úspechy TU.

Venovanými tričkami chceme vyjadriť to, že i napriek tomu, že rodina prekonáva obzvlášť náročné obdobie, víťazstvo má len vo svojich rukách a dievčatá sa nesmú vzdávať, ale bojovať!

A náš kolega Pavol, veľmi šikovný chlap, svoje zručnosti uplatnil počas výjazdu v Trebišove a Lucii opravil aj pokazený vypínač. Nuž, darmo. Takí sme my v SHO. Pomôžeme vždy, keď môžeme a vieme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

—————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Pomáhať sa dá rôzne! Aj poriadnou domácou kapustou

—————————-

Pomáhame v Čadci:

A pomáhame aj v Trebišove:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds