POZVÁNKA: Slováci opäť zaplnia ulice Bratislavy! SHO: Nech si zločinci nemyslia, že sa o nich nevie!

Segregácia občanov, ktorí sa vracajú z dovoleniek a experiment s gebuzinou sú v plnom prúde. Ľudia už toho majú dosť a prechádzajú aj cez hraničné priechody, ktoré polícia uzavrela.

Dámy a páni! Nedajte sa zastrašiť, strach je najhoršia diagnóza a čas aj tak ukáže, že máme pravdu.

A aj preto v sobotu opäť podporíme zodpovedných a odvážnych aktivistov zo Slovenska, ktorých podporia aj statoční aktivisti zo zahraničia. Neseďte doma a poďte s nami do ulíc!

Stretneme sa v sobotu 10. júla o 14:00 hod. pred Úradom vlády SR v Bratislave. 

————————-

Prečítajte si tiež: Kvapky pravdy. VIDEO: Je fiktívna pandémia podvod? Odpovedá svetová lekárska kapacita

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds