VIDEO: Na otázky o našom školstve a sfunkčnení referenda odpovedajú Švec a Boková

Dámy a páni! Pozrite si diskusiu, v ktorej Róbert Švec a Katarína Boková odpovedajú na otázky ohľadom nášho školstva a sfunkčnení referenda.

Aj otázkam sfunkčnenia referenda, zmeny volebného systému, hmotnej zodpovednosti politikov a aj možnosti ich odvolania z funkcií, sa venujeme v našom projekte Priama demokracia SK. Podrobnosti TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Autoštrajk: Slováci opäť vyšli do ulíc! SHO: Dole s covidovými zločincami okolo Matoviča!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds