SHO odkazuje Čaputovej: PRIDE je amorálny pochod, ktorý uráža aj inak orientovaných ľudí

Zuzana Čaputová podporila online Dúhový PRIDE, ktorý sa konal v sobotu 25. júla. Tvrdí, že účastníci LGBTI komunity sú súčasťou našich rodín a susedstiev a chápe, že chcú byť rešpektovaní a žiť bez obáv z predsudkov.

Pani prezidentka, súhlasím. Ale… Na amorálnom a ľudskú dôstojnosť dehonestujúcom pochode, na ktorom sa zúčastňujú dospelí muži prezlečení za psy, na ktorom deti môžu vidieť obnažené pohlavia rôznych vyšinutých jedincov, na takomto pochode sa normálni zrelí gejovia či lesby nezúčastnia.

————————–

Prečítajte si tiež: V budúcnosti vypovieme všetky záväzky nášho štátu voči agende LGBTI

————————–

Na takomto pochode stretnete rozmaznanú mládež, ktorá sa nedokáže v živote uplatniť, stretnete tam rôznych zahraničných zaplatených exhibicionistov, ktorí sa radšej prezlečú za jednorožce, ako by mali v nejakom sklade vykladať tovar. Zrelí jedinci chápu, že nie je dôležité demonštrovať svoje city k rovnakému pohlaviu verejne. Zrelí homosexuáli aj heterosexuáli riešia čo uvaria na obed, či budú mať na splátku hypotéky, či pôjdu na výlet alebo budú žať.

Pani prezidentka! Prečo ste nepodporili repatriantov, ktorí aj dva – tri mesiace neboli súčasťou svojich vlastných rodín?! Prečo ste nepodporili záhradníkov, pestovateľov a drobných podnikateľov, ktorí už v marci začali krachovať?! Na vašom mieste by som sa určite zaujímala o dôchodcov, mladé rodiny, živnostníkov a zamestnancov, o ľudí, ktorí sa, aj kvôli vášmu predchodcovi Kiskovi, dostali do úverových pascí.

———————

Prečítajte si aj stanovisko SHO k tejto téme: Naším cieľom je zdravá a silná rodina

———————

Mne záleží na tom, aby sa otcovia a mamy vrátili zo zahraničia a mohli na Slovensku pracovať za slušné peniaze. Záleží mi na tom, aby mladé deti v školách nenaleteli na chorú a zvrátenú propagandu, liberalizáciu a idiotizáciu a aby sa všetkým chorým dostalo patričnej zdravotnej starostlivosti. Záleží mi na tom, aby sme boli krajinou, v ktorej sa ľudia nebudú báť dôstojne žiť. V tom je rozdiel medzi nami. Ja som s našimi ľuďmi srdcom stále, ja som jednou z nich. Z nás.

Pani prezidentka. Keď vám vaše dcéry dotrepú domov úchyla v koženom obleku TU, s tým, že našli šteniatko, ktoré sa stane súčasťou vašej rodiny, keď začne obcovať na vašej nohe a ociká vám fikus, pretože tak to psy robia, potom sa budem tešiť na váš mediálny výstup.

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

Pozrite si aj fotogalériu z minuloročného Dúhového pochodu, aby ste vedeli, prečo sa vaše deti tohto podujatia nemajú zúčastňovať TU.

———————–

Prečítajte si tiež: Video. Liberáli: Agenda LGBTI je na okraji záujmu. SHO: Riešme to, čo trápi ľudí. A nie nezmysly

———————–

Vľavo: Zuzana Čaputová. Tá, ktorá velebí zvrátenú agendu LGBTI. Vpravo: Katarína Boková. Zdravá a silná žena. Matka dvoch detí.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds