Video. Liberáli: Agenda LGBTI je na okraji záujmu. SHO: Riešme to, čo trápi ľudí. A nie nezmysly

Tento týždeň, okrem iného, je venovaný aj LGBTI problematike a vyvrcholí v sobotu 25. júla akýmsi pochodom alebo online stretnutím ľudí z tejto komunity. Podľa organizátorov sa problémy LGBTI ľudí na Slovensku neriešia. Informujú médiá.

Iba pomätený človek chce riešiť neexistujúce problémy indivíduí, ktoré nevedia čo od dobroty, tak sa na námestiach našich miest hrajú na psíčkov a mačičky, alebo na jednorožce či mimozemšťanov. Jednoznačne ide o demoralizáciu a liberalizáciu našej spoločnosti a umelé presadzovanie nadpráv jedincov, ktorí sú pre skutočný život nepoužiteľní. Pre tieto problémové typy máme jednu radu: Potrebujete psychiatra a tvrdú disciplínu.

Mentálne vyspelí jedinci, normálne žijúci homosexuáli sa nepotrebujú polonahí pretŕčať pod dúhovou vlajkou. Zrelí ľudia žijú slušne a vytvárajú hodnoty. Ale táto nebezpečná LGBTI agenda… Viac v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej… 

Pozrite si aj fotogalériu z minuloročného Dúhového pochodu, aby ste vedeli, prečo sa vaše deti tohto podujatia nemajú zúčastňovať TU.

————————–

Prečítajte si tiež: V budúcnosti vypovieme všetky záväzky nášho štátu voči agende LGBTI

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľmi novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds