FOTO. Lučenec: Mikuláš zlanáril už aj Ježiška a spoločne obdarovali deti v projekte Staráme sa

Nemáme slov! 🙂 Náš Miki zlanáril Ježiška a prostredníctvom nášho šéfa pripravili Karinke a Jankovi obrovské prekvapenie!

Kým svätý Mikuláš deťom od Lučenca poslal po Pavlovi Poprockom do popuku dobrotami naplnené balíčky, Ježiško ich potešil oblečením a stolovým počítačom, ktorý im veľmi pomôže, keďže doteraz žiadny nemali.

No, a keďže sa blížia Vianoce, tak sme okrem oblátok a domáceho medu, mame Danke do kuchyne prispeli vreckom zemiakov, cibule, hlávkou kapusty od gemerského pestovateľa Zeleninárstvo Rimavské Janovce a čerstvým mliekom z poľnohospodárstva z obce Bottovo.

Pozor, ešte sme neskončili! Náš svätý Mikuláš ešte zavíta aj do obcí, miest a okresov: Nitra, Zbehy, Čadca…

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Svätý Mikuláš si oddýchne až vtedy, keď navštívi všetky deti v našom projekte Staráme sa

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds