SHO: Prečo Slováci označujú Benčíka za udavača? Aj preto, lebo počas občianskej vojny na Ukrajine…

Dámy a páni! Kauzu Benčík si všimol aj magazín Zem&Vek…

To, že Benčík svoju životnú rolu využil na špicľovanie, je úbohá a opovrhnutiahodná skutočnosť. Veľmi vážny problém však nastal v zlomových časoch občianskej vojny na Ukrajine.

V tom čase redakcia magazínu vyslala do oblastí bojov aj svojho redaktora, ktorý odtiaľ prinášal svedectvá o konflikte.

Benčík opakovane zverejňoval… Dozviete sa v článku spravodajskej stránky napalete.sk: Poslancovi Benčíkovi zaklopali na dvere…

To je pravá tvár liberála Benčíka!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Liberálne médiá opäť klamú! VIDEO: Pretože toto sa dialo pred dverami škodcu Benčíka

————————

A takýto je názor verejnosti na vlastizradné aktivity Benčíka. Nahnevaní Slováci rozprestreli aj takýto pútač pred bytovkou v Ružomberku, v ktorej býva najznámejší udavač na Slovensku. Zdroj fotiek: Facebook – Katarína Boková

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds