SHO: Róbert Švec reaguje na informáciu, že sa o naše hnutie zaujíma židovská…

Dámy a páni! Niektorí ľudia sú fakt mentálne chrumkaví…

V snahe zastrašiť nás nám posielajú rôzne odkazy. Napríklad včera nám prišiel mail, v ktorom nám bolo oznámené, že sa o nás zaujíma MOSAD (židovská tajná služba).

Naozaj o si naozaj niekto myslí, že takýmito tupými správami nás čo i len na jednu sekundu zastaví? No bojím, bojím, bojím… 🙂

Ale ak by to bola náhodou pravda, tak by to bola pre mňa a naše hnutie veľká česť, pretože to by znamenalo, že to čo robíme, robíme mimoriadne kvalitne.

Tak či onak, v našej práci budeme pokračovať a pôjdeme po nich naďalej ako po údenom.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Prečo Slováci označujú Benčíka za udavača? Aj preto, lebo počas občianskej vojny na Ukrajine…

————————

Písal sa rok 2020… Pred Úradom vlády SR… Jasne sme komunikovali, že vláde zločincov okolo Matoviča nedáme ani hodinu, nieto ešte 100 dní. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds