SHO: Reciprocita musí byť povinnou výbavou slovenskej suverénnej politiky

Dámy a páni. A máme to tu opäť. Brusel sa nám vyhráža, že ak nebudeme poslúchať stopne nám čerpanie eurofondov.

Špinavú robotu v tejto agende odvádzajú najmä liberáli zo Slovenska, ktorí pôsobia v inštitúciách kolonizačnej EÚ. Škodia nášmu štátu slovenskému, všade kde môžu! 

Čo má urobiť slovenská vláda, ak Brusel bude realizovať svoje vyhrážky voči Slovensku?

TOTO: Ak nám Brusel stopne čerpanie eurofondov, to znamená, že nám stopne čerpanie našich slovenských peňazí, slovenská vláda musí v prvom rade stopnúť posielanie peňazí z Bratislavy do spoločného rozpočtu v Bruseli, ktoré pravidelne odvádzame ako členský štát dekadentnej EÚ.

Ďalším krokom musí byť stopnutie zvýšeného príspevku zo strany Bratislavy do rozpočtu EÚ, ktorý predstavuje 400 miliónov eur a je súčasťou balíka 50 miliárd eur určených pre kyjevský režim, ktorého súčasťou je aj vojenská pomoc Kyjevu (mimochodom, spomínaný zvýšený príspevok Fico v Bruseli podporil, aj keď v Bratislave hovoril, že nepodporí). 

A ďalšie odvetné kroky proti Bruselu musia nasledovať… Ale to by spravila a spraví iba vláda suverénneho štátu! 

Robert Fico má rozkošnú príležitosť dokázať, že má gule… politické a že jeho reči o slovenskej suverenite nie sú iba táraninami… Lebo zatiaľ v Bratislave akože nastavuje hruď, ale v Bruseli stiahne chvost a podpisuje, čo mu podpísať dajú.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Je VLASTIZRADCA Fico alebo Šimečka? Róbert Švec to vidí TAKTO…

————————

Ľud prehovoril… Zdroj: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds