SHO: Manipulatívne médiá VELEBIA zbierku pomoci pre kyjevský režim. AVŠAK…

Vyše 22-tisíc Slovákov sa rozhodlo, že podporí zbierku pochybných aktivistov a finančne podporí vojnu na Ukrajine, a prispeje kyjevskému režimu na politické živobytie.

Pravdaže je to ich slobodné rozhodnutie a ich vnímanie sveta, chybné, ale ich a majú na to právo.

ALE… Konštatujem dve veci…

Prvá… Naše stanovisko je nemenné a pevné: Za to, čo sa deje na Ukrajine nesie plnú zodpovednosť aj kyjevský režim, pre jeho politiku voči vlastným občanom na východe Ukrajiny, ktorí sa stali terčom prenasledovania a to iba preto, lebo sa hlásili k svojim ruským koreňom a materinskému jazyku. Ako napríklad v Odese TU.

Druhá… Ak už pomáhať, tak v prvom rade pomáhajme slovenským rodinám v núdzi. Napríklad aj cez úspešný sociálny projekt Staráme sa TU a keď zostanú financie a čas, môžeme pomáhať aj okolitému svetu. Aktuálnu výzvu v projekte Staráme sa si môžete prečítať TU.

A nedopustím si aj poznámku na adresu liberálnych médií, ktoré dočasne pôsobia na Slovensku, šíria manipulatívnu propagandu a súčasnú zbierku na kyjevský režim vydávajú za „svedectvo“, že Slovensko a slovenskí občania opäť dokázali, že stoja na správnej strane dejín.

Konštatujem: To, že pár tisíc občanov prispelo na pomoc kyjevskému režimu nevypovedá absolútne nič o celom Slovensku a Slovákoch, je to iba nepatrná skupinka občanov v pomere k celkovému počtu občanov nášho štátu slovenského.

Slovenské Hnutie Obrody sa bude vo svojej práci aj naďalej riadiť zásadou: Slováci v prvom rade Slovákom.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Reciprocita musí byť povinnou výbavou slovenskej suverénnej politiky

————————

Ľudia SHO v tom majú jasno… Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds