SHO: Je VLASTIZRADCA Fico alebo Šimečka? Róbert Švec to vidí TAKTO…

Komická situácia nastala na našej scéne politickej, dámy a páni. Fico a Šimečka sa navzájom obviňujú z vlastizrady kvôli možnému stopnutiu čerpania eurofondov.

Komické je to preto, lebo v tejto situácii platí to staré známe: Zlodej kričí chyťte zlodeja. Pretože aj Fico a aj Šimečka sú vlastizradcovia.

Obidvaja fanaticky presadzujú a obhajujú členstvo nášho štátu v EÚ a NATO (sú vinní z toho, že Slovenská republika je ekonomickou a politickou kolóniou, a aj z toho, že našu vlasť okupujú cudzie vojská – vojská NATO), obidvaja sú za to, aby sa aj naďalej na Slovensku používalo euro, odmietajú obnovenie našej národnej meny – slovenskej koruny (dokonca euro zaviedla prvá vláda Roberta Fica) a Šimečka ešte k tomu podporuje aj agendu LGBTI.

Možno si niekto povie, že Fico je menší vlastizradca ako Šimečka, ale oponujem, tak ako neexistuje menšie a väčšie zlo, existuje iba ZLO, neexistuje ani menší a väčší vlastizradca, existuje iba vlastizradca. A bodka!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————–

Prečítajte si tiež: Noviny Právo Národa: Migračný pakt EÚ prijatý. SHO reaguje: My sme to hovorili!

————————–

Tak ako neexistuje menšie a väčšie zlo, existuje iba ZLO, tak neexistuje ani menší a väčší vlastizradca, existuje iba vlastizradca. Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds