SHO: Róbert Švec k výročiu zavedenia Slovenskej koruny: Viete za koho vlády sme prišli o našu menu?

Dámy a páni! Písal sa 8. február 1993… A Slováci začali platiť na území obnoveného štátu slovenského svojou národnou menou Slovenskou korunou.

Naše bankovky patrili medzi najkrajšie na svete a zobrazovali významné osobnosti našich národných dejín: Bernoláka, Štúra, Štefánika, Hlinku…

A otázka znie? Viete za koho vlády sme prišli o našu národnú menu? Áno, presne tak! Bolo to počas prvej vlády Roberta Fica, toho Roberta, ktorý sa dnes hrá na ochrancu slovenských národných a štátnych záujmov. Najprv zbaví štát meny a teraz sa hrá na bojovníka za Slovensko.

Sú len dve možnosti. Buď je politický schizofrenik alebo je za tieto špinavosti a falošnú politiku voči Slovákom veľmi dobre platený!? Likvidácia slovenskej národnej meny bol jedným z prvých veľkých zločinov Fica proti nášmu národu a štátu, a nasledovali ďalšie. A o nich si povieme už čoskoro.

Ďakujem všetkým, ktorí stáli pri zrode Slovenskej koruny, ktorí ju úspešne zaviedli do obehu a dokázali TU, že Slováci vedia byť pánmi na svojom území. A opäť budú, o to sa my, postaráme!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec k udalostiam v slovenskom parlamente: Je to morálny a aj politický…

————————

Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds