SHO: Róbert Švec reaguje na to, čo sa deje v našom štáte a apeluje na slovenských vlastencov

Kamarát Zuzany Čaputovej a regulárny blázon Peter K. viedol skupinku až 2 aktivistov (vrátane seba), ktorá v obci Varín zvesila označenie ulice, ktorá nesie názov po našom prvom slovenskom prezidentovi Jozefovi Tisovi.

K osobe Petra K. a jeho aktivitám pouličným sa nebudem vyjadrovať, ale v súvislosti s jeho iniciatívou v obci Varín, poznámka.

Pred 29 rokmi sa obnovil štát slovenský, vznikla súčasná druhá Slovenská republika a človek by povedal, že hlásiť sa dnes na Slovensku k Slovensku a verejne povedať, že som Slovák je niečo normálne až žiaduce. Žiaľ, opak je pravdou.

Dostali sme sa do bodu, kedy je všetko slovenské dehonestované, osobnosti historické, ale aj tie, ktoré ešte žijú, ale odmietli nabehnúť na súčasnú dekadentnú mediálnu vlnu sú zatracované, zosmiešňované, ohováraná, prenasledované a označované za extrémistov, konšpirátorov, dezolátov a pod. Dokonca to zašlo tak ďaleko, že na Slovensku bol právoplatne odsúdený novinár za to, že v článku citoval Ľudovíta Štúra TU.

To už naozaj väčšina populácie Slovenska stratila zdravý rozum, že toleruje takéto ataky na slovenské dejiny, slobodu vyjadrovania a útoky na slovenské osobnosti!? Nech je tento môj krátky článok vnímaný nie ako reakcia na výtržníka Petra K, ale ako apel na rozumných a zodpovedných slovenských vlastencov. Veci na Slovensku sa nezmenia tým, že pristúpime na hru liberálov a ďalších neslovenských elementov, že si budeme naivne myslieť, že sa treba starať iba o seba, svoju rodinu… Vy nechápete, že presne o tom im ide… Aby ste rezignovali na veci verejné!

Dnes je to prvý slovenský prezident, zajtra Ľudovít Štúr… a kde to skončí? Ako v USA, kde sa odstraňujú sochy historických osobností, lebo nepasujú do mytológie liberálov a globalistov!? Toto chcete, Slováci! Ak áno, len smelo, pasivita a rezignácia na veci verejné je to pravé orechové… Ale ak to nechcete, nemôžete sa báť vyjsť zo svojich ulít osobnej konformity a pohodlia.

Pretože, a parafrázujem už vyslovenú myšlienku z histórie, ak to nespravíte, dnes si prídu po vášho suseda zo susednej ulice, a vy si poviete, mňa sa to netýka, zajtra si prídu po vášho suseda z vašej ulice a stále si budete hovoriť, že vás a vašej rodiny sa to netýka, ale keď si pozajtra prídu po vás a vašu rodinu, už nebude takmer nikto, kto by sa vás zastal.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Róbert Švec k vlne zdražovania, ktorá zasiahla Slovensko a jej vrchol je v nedohľadne

————————

Kamaráti! Vľavo Zuzana Čaputová a vedľa nej výtržník a regulárny blázon Peter K. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds