Vlastizradná dohoda s USA: Róbert Švec medializoval tvrdý odkaz politikom, ktorí…

Slovenky a Slováci! Vlastizradní poslanci schválili okupačnú dohodu s USA a Zuzana Čaputová je pripravená ju ratifikovať.

Všetci poslanci, ktorí hlasovali za dohodu, ale aj všetci politici, ktorí ju už v roku 2018 pripravovali budú postavení pred obnovené vojenské súdy. Nech si nemyslia, že sa o nich nevie!

Aj napriek tomu, že ľud slovenský ich už odsúdil, pretože sú vinní v plnom rozsahu z vlastizrady, doprajeme im spravodlivý súdny proces a po ňom bude nasledovať TU.

Zároveň opätovne vyzývam všetky proslovenské opozičné strany a hnutia, aby TU.

Podrobnosti sa dozviete v nedeľu 20. februára v Zlatých Moravciach TU.

Za silné, sebavedomé a bezpečné Slovensko!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Štefan Polačik reaguje na nečestnú a falošnú politiku Fica: To snáď nemyslíte vážne!

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds