Stanovisko Róberta Šveca k situácii na Ukrajine: Ak nás vojnoví štváči a americká agentka…

Udalosti na Ukrajine sú ďalším dôkazom toho, aké je dôležité to, aby bol náš štát neutrálnym a nebol súčasťou žiadnych vojenských zoskupení.

Toto je naša bezpečnostná vízia pre Slovensko, ktorú komunikujeme jasne a verejne TU.

A budeme v tom pokračovať. Áno, v otázke bezpečnosti chceme ísť cestou Švajčiarska, Rakúska…

A ak nás súčasná organizovaná skupina vládnych zločincov a vojnových štváčov okolo Naďa, Korčoka… a americká agentka Čaputová zavlečú do vojny, budú niesť nielen dejinnú zodpovednosť, ale aj trestnoprávnu.

A opäť sa ukazuje, že naše slová o obnovených vojenských súdoch sú nadčasové. Žiadne zľutovanie s vojenskými štváčmi a piatou kolónou na území našej otčiny.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Prečo Slováci označujú Benčíka za udavača? Aj preto, lebo počas občianskej vojny na Ukrajine…

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds