KAUZA Boková vs. aj zločinec Lipšic. Róbert Švec poslal vagabundom okolo Lipšica štipľavý odkaz…

Dámy a páni. Hovorí sa, že človeku v niektorých prípadoch zostáva rozum stáť, ale to čo sa deje na Slovensku v poslednom období, to už núti ten rozum, aby rovno z hlavy vyskočil.

Konkrétne mám na mysli kauzu Kataríny Bokovej, ktorú prenasledujú a šikanujú, prostredníctvom polície, ľudia od špeciálneho… Lipšica za údajný skutok, ktorý sa však nemohol stať, lebo kolegyňa Katarína Boková nebola na mieste „činu“ fyzicky prítomná.

Je toto vôbec možné? Pýta sa rozumný človek slovenský…

Konštatujem, že áno je to možné. V súčasnom zločineckom režime – liberálnej demokracii je všetko možné, aj to, aby darebáci prenasledovali vlastenku a hrdú zodpovednú matku iba preto, lebo si dovolí nahlas povedať to, čo si myslí a bojuje za práva a slobodu nielen svojich detí, ale aj za práva a slobodu všetkých dietok slovenských.

Cieľ je jasný! Zastrašiť Katarínu Bokovú a cez ňu aj naše – vaše Slovenské Hnutie Obrody.

Môj odkaz špeciálnemu… Lipšicovi a jeho kumpánom vo vláde a v slovenskom parlamente: Môžete sa aj na hlavu postaviť, nás nezastrašíte, ani neumlčíte… Budeme pokračovať v buntáciach pouličných! Najbližšie v nedeľu 5. júna v Partizánskom. Podrobnosti o buntácii pouličnej sa dozviete z pútača pod článkom.

A aj preto, lebo vaše alogické kroky sú dôkazom toho, že to čo robíme, veľmi dobre robíme.

Slovenské Hnutie Obrody je veľmi dlho na scéne a bude tu až do konca dní aj preto, lebo v našich životoch a práci sa riadime myšlienkou: Útok na jedného člena nášho hnutia sa rovná útoku na celé hnutie.

A ak nám Lipšic a jeho kumpáni vyhlásia vojnu, tak potom sa musia pripraviť na to, že ju budú mať! Budeme pracovať vo dne aj v noci dovtedy, pokiaľ Slovensko nevyčistíme od… Dozviete sa už čoskoro.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO: Kauza Boková vs. aj zločinec Lipšic. SHO: Nás stádo mentálnych bezdomovcov nezastraší!

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds