Noviny Právo Národa: Zákaz vyvesovania dúhovej vlajky na verejnosti? Švec ide ešte hlbšie

Skupina poslancov sa snaží zákonom zakázať vyvesovať DÚHOVÚ vlajku na verejné budovy.

S touto iniciatívou sa plne stotožňujem, ale my pôjdeme v budúcnosti ešte ďalej. Dúhovú vlajku ako symbol zločineckej agendy LGBTI zaradíme medzi extrémistické symboly a za jej verejnú propagáciu a vyvesovanie na verejných budovách bude páchateľom hroziť trest odňatia slobody minimálne od 10 do 15 rokov.

My si nenecháme rozvracať zdravú výchovu detí a mládeže.

A je komické sledovať ako sa liberálna manipulatívna propaganda snaží stotožniť agendu LGBTI s bežnými občanmi, ktorí sú homosexuálne alebo bisexuálne orientovaní.

Každému je jasné, že dobre platení občianski aktivisti zahraničných mimovládok a podplatení liberálni politici zneužívajú otázku sexuálnej orientácie na svoje ciele, medzi ktoré jednoznačne patrí rozklad tradičnej rodiny ako základ spoločnosti slovenskej.

Musíme chrániť každého občana Slovenskej republiky, ktorý chce dôstojne žiť, pracovať a vytvárať hodnoty. Aj homosexuálov a bisexuálov, ktorí boli, sú a budú súčasťou spoločnosti, lebo tak je to v prírode dané a ktorí sa nestotožňujú so zločineckou agendou LGBTI, ktorá im v bežnom živote viac škodí ako pomáha, a práve kvôli zvrátenej agende LGBTI sa stávajú terčom posmechu a niekedy aj šikany.

To je a bude zodpovedná a rozumná politika z dielne Slovenského Hnutia Obrody.

PODPORTE našu aktuálnu osvetovú kampaň TU. Ďakujeme.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Róbert Švec: Budeme aj naďalej prstom a verejne ukazovať na nebezpečné neslovenské elementy…

————————

Staňte sa čitateľmi novín Právo Národa TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds