SHO: Róbert Švec vyzýva ústavných činiteľov, v súvislosti s udalosťami na Ukrajine, aby sa zdržali…

Aj touto cestou vyzývam všetkých ústavných činiteľov Slovenskej republiky, osobitne Zuzanu Čaputová, Borisa Kollára a Eduarda Hegera, aby v súčasnej napätej situácii v súvislosti s Ukrajinou zachovali neutrálny postoj a zdržali sa neuvážených vyhlásení, ktoré by zbytočne prilievali olej do ohňa.

Taktiež ich vyzývam, aby sa vyvarovali prípadných skutkov, ktoré by priamo alebo nepriamo ohrozovali mier a bezpečnosť v našom štáte slovenskom.

Slovensko potrebuje v tejto chvíli pokoj, stabilitu a rozumnú zahraničnú politiku, ktorá zabezpečí bezpečnosť našich občanov a nie ich vtiahnutie do vojnového konfliktu.

Za bezpečné, stabilné, mierové a neutrálne Slovensko.

Autor výzvy Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik k udalostiam na Ukrajine: Kde boli akože demokrati, keď v roku 2014…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds