SHO: Róbert Švec analyzuje kroky prezidenta Putina proti vládnemu režimu na Ukrajine

Dámy a páni. Nepodlieham žiadnej propagande, ani hybridnej, ani ruskej, ani americkej, ani neviem akej. Vždy sa snažím veci analyzovať chladnou hlavou a na základe faktov. A následne prijímať a prezentovať stanoviská, ktoré stoja pevne na pozíciách ochrany a presadzovania národných a štátnych záujmov Slovenskej republiky.

Preto som si dnes, okrem monitoringu slovenských médií (liberálnych aj alternatívnych) vypočul aj prejav ruského prezidenta v súvislosti s vojenskými operáciami na Ukrajine. V prejave Putin jasne a presne pomenoval dôvody, ktoré viedli Rusko ku krokom, ktoré otriasli celým svetom.

Jeho argumenty sú v celku logické, ak sa na ne pozeráte z pohľadu Ruska (odporúčam si prejav Putina bez vášni vypočuť), ale otázkou zostáva, či takýmto jednaním zo strany Ruska nebolo pošliapané medzinárodné právo, na ktoré sa tak často odvolávajú aj slovenskí vlastenci.

Bez emócií… Musíme mať rovnaký meter na Východ a aj na Západ. Ak kritizujeme kroky Západu, napríklad voči bývalej Juhoslávii, ktorú NATO bombardovalo v roku 1999 bez mandátu Bezpečnostnej rady OSN, nemôžeme schvaľovať prípadné porušovanie medzinárodného práva na Východe, lebo… Východ.

Pretože by sa nám to mohlo v budúcnosti nepekne vypomstiť!

Slovenky a Slováci. Nepodliehajte žiadnej propagande, ale snažte sa veci analyzovať normálne a z pohľadu slovenského.

————————-

Prečítajte si tiež: Stanovisko Róberta Šveca k situácii na Ukrajine: Ak nás vojnoví štváči a americká agentka…

————————-

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds