VÝZVA: Pomôžme ruským civilistom. SHO informuje: Správa prvá

Dámy a páni. Tento týždeň sme rozbehli verejnú výzvu na pomoc civilnému obyvateľstvu Ruskej federácie, ktoré je terčom ostreľovania a bombardovania zo strany kyjevského režimu.

Podrobnosti o výzve si môžete prečítať v zdieľanom článku TU.

Zároveň sme vám sľúbili, že budeme priebežne zverejňovať krstné mená darcov a sumy príspevkov. Prečo iba krstné mená? Pretože si uvedomujeme, v akej dobe žijeme a nemáme záujem vystaviť nikoho z vás mediálnemu a spoločenskému lynču.

A dnes začíname plniť náš sľub aj v tejto veci….

Za prvé 3 dni výzvy na pomoc ruskému civilnému obyvateľstvu prispeli… , čiastky sú uvedené v eurách a uverejňujeme darcov, ktorí do správy pre príjemcu napísali: Dar – civilisti.

Richard – 20,-

Pavol – 20,-

Peter – 30,-

Ing. Ladislav – 50,-

František – 10,-

Michal – 10,-

Hr R – 5,-

Martin – 5,-

Jozef – 6,-

Andrea – 50,-

Ján – 15,-

Mgr. Marek – 20,-

Pavol – 50,-

Rastislav – 10,-

Ing. František – 100,-

Daniel – 100,-

Erik – 50,-

Ján – 50,-

Tomáš – 38,22

Ing. Peter – 20,-

Martina – 50,-

Za prvé 3 dni výzvy sa vyzbieralo 709 eur a 22 centov.

Ďakujeme, dobrí ľudia.

Dámy a páni, spoluobčania slovenskí. Obraciame sa na vás všetkých bez ohľadu na politické tričká, náboženské vierovyznanie, národnostnú príslušnosť, teda na všetkých vás občanov Slovenskej republiky… Zapojte sa do našej výzvy a dokážme sebe, ale aj celému svetu, že na Slovensku žijú aj ľudia, ktorí odmietajú podporovať zbrojenie a nákup munície, ktorí chcú žiť v mieri a ak treba vedia pomôcť humanitárne a adresne.

Dobrovoľné finančné príspevky môžete poukázať na účet o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – civilisti.

Dobrej veci pomôžete aj tak, že budete články o výzve zdieľať medzi svojimi známymi. Ďakujeme.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: RTVS má ďalší veľký PROBLÉM! Treťotriedni umelci v priamom prenose politizovali a osočovali

————————

Belgorod po ostreľovaní kyjevským režimom. Zdroj: Internet

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

 

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds