SHO: S vianočnou pomocou sme navštívili aj rodinu so 6 deťmi. V Košickom kraji

Pre vás, milí prispievatelia a podporovatelia, sú to asi len cudzí ľudia, ktorým spoločne s nami pravidelne podávate pomocnú ruku. Pre nás sa však časom z týchto cudzích ľudí stáva rodina. Rodina, nie v tom pravom slova zmysle, ale predsa.

Ako inak možno nazvať vzťah, kde vás čakajú s úsmevom na perách a s uvarenou kávou na stole a keksíkmi?

Ako možno inak nazvať vzťah, keď vám ten, komu pomáhate odokryje aj tajomstvá a problémy, ktoré by nepovedal ani farárovi na spovedi alebo tomu najvychýrenejšiemu psychológovi?

Ako možno inak nazvať vzťah, keď sa vám naše deti od radosti vešajú do krku a úprimne sa tešia z vašej prítomnosti?

Nič iné ako rodina nám nenapadá. A ten pocit, že to neostalo iba pri banánoch a toaleťáku, teda pri materiálnej pomoci, je na nezaplatenie. A ako bolo? Myslíme si, že posledná fotka pod článkom hovorí za všetko. 

V pondelok 16. decembra sme s vianočnou pomocou navštívili 6 detí  a ich mamu v okrese Trebišov. A opäť sme podali pomocnú ruku. Aj vďaka vám, dobrí ľudia.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Začali sme s vianočnou pomocou pre ľudí v núdzi. Pridajte sa k nám, dobrí ľudia

————————

Máte záujem sa zapojiť do vianočnej pomoci slovenským rodinám? Pomôcť môžete dvoma spôsobmi:

Môžete pomôcť trvanlivými potravinami. Tie môžete odovzdať v mestách a okresoch, v ktorých pomáhame. Ak máte záujem pomôcť takýmto spôsobom, môžete kontaktovať Pavla Poprockého, splnomocnenca SHO pre projekt Staráme sa na čísle 0911 547 850 alebo mailom na staramesa@sho.sk a všetky ďalšie podrobnosti dohodnete osobne.

Pomôcť môžete aj dobrovoľným finančným príspevkom na účet nášho občianskeho združenia: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Vianoce. My aj vďaka vašim príspevkom zabezpečíme vianočné nákupy do rodín v našom projekte.

Ďakujeme, že spoločne s nami robíte dobré skutky.   

————————–

Prečítajte si tiež: Vianočná pomoc SHO už dorazila aj do Banskobystrického kraja. Aj vďaka vám, kamaráti

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds