SHO: Začali sme s vianočnou pomocou pre rodiny v núdzi. Pridajte sa k nám, dobrí ľudia

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku, Vianoce. Pri tejto príležitosti venujeme rodinám v našom sociálnom projekte vianočné nákupy. Stala sa z toho už pekná tradícia, presne ako z Mikuláša, ktorý náš úspešný projekt navštevuje každý rok.

Našu pravidelnú potravinovú pomoc sme v stredu 11. decembra poskytli v okrese Trebišov, Jankovi a jeho mame Katke. Pre mnohých z nás je takýto nákup samozrejmosť, pre nich veľká pomoc.

Spomíname to preto, lebo kuvičie hlasy, ktoré nikdy nikomu nezištne nepomohli, nám adresujú nepekné správy, odkazy a šíria o nás klamstvá, v ktorých sa snažia opakovane dehonestovať naše poslanie pomáhať ľuďom v núdzi.

Po novom zaznelo aj to, že si robíme predvolebnú kampaň na ľudskom nešťastí. Nuž, posúďte sami, keďže pomáhame už od roku 2011 a muži a ženy zo Slovenského Hnutia Obrody sa o vašu priazeň uchádzajú prvýkrát v nastávajúcich voľbách v roku 2020! A viete, čo je na tom najkomickejšie? Že sa ozývajú hlavne takí, ktorí pomáhajú hlavne polroka pred voľbami a aj to nezodpovedne, len aby sa o nich písalo a hovorilo. Odkazujeme im, že sa nenecháme zastrašiť, ani odradiť a budeme sa snažiť pomáhať ešte viac. Nech ich od závisti aj rozdrapí.

————————-

Prečítajte si tiež: SHO: Pomáhame od roku 2011. Normálne, adresne a zodpovedne

————————-

Ďakujeme aj našej kolegyni Jaroslave Samuelovej, ktorá pre ženy v našom projekte venovala zimnú obuv. Veľa zimnej obuvi.

Máte záujem sa zapojiť do vianočnej pomoci slovenským rodinám? Pomôcť môžete dvoma spôsobmi:

Môžete pomôcť trvanlivými potravinami. Tie môžete odovzdať v mestách a okresoch, v ktorých pomáhame. Ak máte záujem pomôcť takýmto spôsobom, môžete kontaktovať Pavla Poprockého, splnomocnenca SHO pre projekt Staráme sa na čísle 0911 547 850 alebo mailom na staramesa@sho.sk a všetky ďalšie podrobnosti dohodnete osobne.

Pomôcť môžete aj dobrovoľným finančným príspevkom na účet nášho občianskeho združenia: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Vianoce. My aj vďaka vašim príspevkom zabezpečíme vianočné nákupy do rodín v našom projekte.

Ďakujeme, že spoločne s nami robíte dobré skutky.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds