Štefan Polačik: Prečo nie sme v televíziách? Pretože Fico, Kiska a ani Kočner nie sú naši kamaráti

Stále dostávam otázku, že prečo o nás v hlavných akože štandardných médiách nenapíšu ani čiarku, prečo nie sme v televíziách? Odpoveď je veľmi jednoduchá, priatelia. Hoci sa nie všetkým páči, je úprimná a pravdivá a preto nemám problém každému na túto otázku vždy odpovedať.

Slovenské Hnutie Obrody je proslovenské a vlastenecké hnutie s čistým štítom. Nekúpené, nepremenované, vybudované zospodu, v uliciach a na námestiach našich miest s jasnou minulosťou.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: 15 rokov zodpovedného vlastenectva. Videokomentár Štefana Polačika

———————–

Nemôžu nám vyčítať, že sme potomkovia privatizérov, lebo jednoducho nie sme. Všetci členovia SHO normálne pracujú, študujú alebo podnikajú ako hociktorý iný obyčajný Slovák.

Nemôžu nám vyčítať, že sme behali v uniformách a rozdávali hlúpe šeky s neonacistickou symbolikou, lebo sme nebehali a nerozdávali. Pomáhame ľuďom v núdzi cez náš sociálny projekt Staráme sa už od roku 2011. Rozumne a zodpovedne.

Nemôžu nám vyčítať, že sme zničili súdnictvo a bozkávali sa s Ficom, lebo nikto z nás tam nikdy nepôsobil a samozrejme s Ficom sa nebozkával.  

Nemôžu nám vyčítať, že sme rozkradli Slovensko, lebo medzi nami nie sú a ani nebudú politickí turisti s toxickou minulosťou.

Nemôžu nám vyčítať, že sme sa stretávali s Kočnerom, lebo žiadny člen SHO s ním nikdy neprišiel do styku, dokonca si o nás ani neesemeskoval.

A preto sa môžeme naplno venovať riešeniu problémov, ktoré každý deň trápia Slovákov. Žiadne kauzy, žiadne „senzácie“. Jednoducho pozitívne vlastenectvo. Nie nenávisť a nepokoj, ale láska k nášmu národu a štátu. Áno, to sme my, SHO.

A presne toto vedia všetci novinári hlavných akože štandardných médií. Preto má Slovenské Hnutie Obrody mediálny blok.

No nevadí priatelia, my prekonáme aj túto prekážku. Nikdy sa neznížime na to, aby sme hlúpym a nezodpovedným správaním upriamili na seba pozornosť médií. Všetko čo robíme, robíme pre vás, a pre ďalšie generácie nášho národa.

Úprimne, ľudsky a zodpovedne ponúkame Slovákom alternatívu.

———————–

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik: Chceme a budeme viesť našu vlasť slovenskou cestou

———————–

————————

Prečítajte si tiež: Video: Odmietol kult osobnosti. Zaťal do živého. Dnes je z neho zradca

————————

Nemôžu nám vyčítať, že sme behali v uniformách, lebo sme nebehali. Ale Marián Kotleba a jeho kamaráti to mali evidentne radi.

————————

Prečítajte si tiež: Cenzúra: Facebook zablokoval stránku SHO. Štefan Polačik: Nás neumlčíte

————————

Nie nenávisť a nepokoj, ale láska k nášmu národu a štátu. Áno, to sme my, SHO.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds