SHO: Šíria sa hoaxy, že sa zosypeme ako domček z kariet. Skôr zamrzne peklo, hlupáci!

Priatelia, určite viete, že Slovenské Hnutie Obrody od mája minulého roka nie je len občianskym združením, ale aj rovnomenným politickým hnutím, ktoré sa uchádza aj o vašu priazeň vo voľbách do NR SR, s číslom 5. 

Niektorí politickí oponenti a ich sympatizanti o nás šíria klamstvá, že vraj po voľbách sa zosypeme ako domček z kariet. Nuž, drahí naši oponenti! Zabudnite! Nemáme sa prečo „zosypať“. SHO stojí na pevných základoch a v našej činnosti budeme pokračovať aj naďalej. Tým si môžete byť istí. My pracujeme pre Slovákov a pre Slovensko nezištne už od roku 2004 a tak tomu bude aj po 29. februári.

Zároveň vám posielame pozdrav zo včerajšej pomoci z rodiny od Hnúšte, kde sme si znovu v pokoji dali kávu, pozhovárali sa o situácii v nej a odfotili sa aj s kocúrom Murom. 🙂

————————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Rodiny si pomáhajú navzájom. A presne o tom je náš úspešný projekt

————————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds