SHO: Slováci Slovákom. Naše heslo. A nielen v dobe koronavírusu. Čas nám dáva opäť za pravdu

Kamaráti, sviatky sú za dverami a naša veľkonočná výzva naberá reálne kontúry. Aj vďaka vašim príspevkom sme včera zabezpečili veľkonočný nákup mame Danke a jej dvom malým deťom, ktorí bývajú pri Lučenci.

Okrem potravín a rúšok od našej kolegyne Ivetky, sme deťom zaniesli aj sladké perníky slovenskej výroby a Jankovi aj malý korbáč, ktorým v pondelok môže vyšibať sestričku Karinku, či mamu Danku.

Včerajšieho výjazdu sa zúčastnil aj náš sympatizant Dominik, ktorý náš úspešný projekt podporuje a fandí mu.

Ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc slovenským rodinám, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – Veľká noc.

Pomôžte spolu s nami zahnať obavy v rodinách, ktoré sa ocitli v núdzi. Buďte spolutvorcami iskierok šťastia v očkách týchto detí. Buďte súčasťou úspešného príbehu pomoci.

My vám, v mene každej jednej rodiny, úprimne ĎAKUJEME.

————————-

Prečítajte si tiež: VÝZVA. Veľká noc v sociálnom projekte SHO: Spoločne pomôžeme rodinám. Ďakujeme

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds