SHO: Začíname pomáhať aj v Prešovskom kraji. Pomoc ľuďom v núdzi je zapísaná v našej DNA

Priatelia, po tom, ako nám Katka z Trebišova pred mesiacom oznámila, že si už poradí sama, sme z nášho koša prosieb o pomoc vytiahli Janku, ktorá sa stará o dve deti, no po nevydarenom vzťahu jej súd prisúdil iba malého Matejka a na staršieho Jakubka, ktorý je v opatere otca, musí platiť každý mesiac výživné, a po zaplatení všetkých účtov jej na živobytie jej zostáva žalostne málo.

Spolu s Matejkom skromne prežívajú v jednom zo sociálnych zariadení v Prešove. Janka sa snaží postaviť sa na nohy a keď nám písala s prosbou o pomoc, hanbila sa za to, že to musela urobiť. Nie je sa však za čo! Nie je hanbou padnúť na kolená, hanbou je nesnažiť sa z nich postaviť a vzdať boj o dôstojný život. Janka to teda nevzdáva a my jej aj preto každý mesiac budeme pomáhať postaviť sa na nohy.

Sme predsa ženy a muži zo Slovenského Hnutia Obrody. A nezištná pomoc ľuďom v núdzi je zapísaná hlboko v našej DNA.

Ďakujeme, že pomáhate spoločne s nami, pretože aj vďaka vám, vážení prispievatelia.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Koronavírus neznamená predĺžený víkend. Treba aktívne pomáhať. Budeme

————————

Kamaráti. Celá naša spoločnosť sa ocitla v akomsi núdzovom režime. V ňom však nesmie skončiť a neskončí náš úspešný projekt Staráme sa. Prečo? Pretože je sociálny. Skutočne sociálny. A byť sociálny, znamená byť solidárny aj v takých sťažených časoch, aké žijeme dnes.

Preto vás, drahí podporovatelia, úprimne v mene rodín s deťmi, ktoré sa ocitli v núdzi, prosíme o pomoc s veľkonočnými nákupmi. Teraz našu pomoc potrebujú oveľa viacej, než možno predtým.

Ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc slovenským rodinám, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Marec bol náročný. Ale zvládli sme ho. Aj vďaka vašej podpore, kamaráti

————————-

 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds