VÝZVA. Veľká noc v sociálnom projekte SHO: Spoločne pomôžeme rodinám. Ďakujeme

Milí Slováci, priatelia. Celý svet sa zmieta v neistote, obavách, možno v hneve, a určite v nádeji v uzdravenie našej spoločnosť. Slovensko nie je výnimkou. Mnohí z nás si, spolu s partnermi, rodičmi, deťmi, sadáme večer k stolu a uvažujeme, ako ďalej, čo nám prinesú, ale aj zoberú nasledujúce dni. Budeme zdraví? Pôjdeme do práce? Budeme mať z čoho zaplatiť účty? Kedy kríza dosiahne vrchol a my sa budeme môcť opäť slobodne nadýchnuť? Behá vám z týchto slov mráz po chrbte?

A teraz si predstavte ako zúfalo sa musia cítiť rodiny, ktoré sú na okraji sociálnych istôt, rodiny z projektu Staráme sa. Tí, ktorí nemali stálu prácu, stratili v týchto dňoch poslednú nádej, že ich niekto zamestná. Tí, ktorí sú bez partnera a vychovávajú svoje deti, si v nasledujúcich dňoch ani „neškrtnú“, pretože školské zariadenia znovuotvorené nebudú a rodičia budú musieť byť pri svojich deťoch.

Priatelia, uvedomujeme si, že každý z nás bude dôkladnejšie obracať každé euro. Ale cítime a vidíme, že každá veľká kríza stmeľuje náš národ a vlieva do sŕdc Slovákov dobro, nehu a spolupatričnosť. Preto, z ušetrených peňazí za kávičky a nové šaty, či topánky, môžete prispieť „našim“ babkám, otcom, mamám, ale predovšetkým deťom z nášho úspešného projektu Staráme sa. Prosíme vás o príspevok na veľkonočný obed, na trvanlivé potraviny, ovocie, zeleninu, jogurty, ba aj na veľkonočného zajaca 🙂 .

Ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc slovenským rodinám, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – Veľká noc.

Pomôžte spolu s nami zahnať obavy v rodinách, ktoré sa ocitli v núdzi. Buďte spolutvorcami iskierok šťastia v očkách týchto detí. Buďte súčasťou úspešného príbehu pomoci.

My vám, v mene každej jednej rodiny, úprimne ĎAKUJEME.

Autorka výzvy Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Začíname pomáhať aj v Prešovskom kraji. Pomoc ľuďom v núdzi je zapísaná v našej DNA

————————

Fotografie sú ilustračné a vznikli ešte pred príchodom koronavírusu.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds