Video. SHO: Vláda: Americké stíhačky budú. A dôchodcovia? Nech vás živí naša dobrá reputácia

Matovičova vláda je rozhodnutá kúpiť americké stíhačky a zvažuje zrušiť 13. dôchodky.

Kým 13. dôchodky by stáli našu štátnu kasu 400 miliónov eur, za americké stíhačky zaplatíme až 1,6 miliardy eur, čo je štyrikrát viac. Navyše, to je len základná výbava, odhaduje sa, že náklady na prevádzku štrnástich amerických stíhačiek F-16 budú vysoko prevyšovať dve miliardy eur.

A predseda NR SR Boris Kollár v televízii oznámil, že Slovenská republika nemôže zastaviť nákup amerických stíhačiek F-16. Podľa jeho názoru by to spôsobilo zlú reputáciu Slovenska pred našimi spojencami. Informujú médiá.

Na kroky vlády a slová Borisa Kollára zareagoval Róbert Švec:

Takže malá rekapitulácia. Milí dôchodcovia, tešte sa, že reputácia Slovenska je v očiach USA zachránená. Nebudete mať na chlieb a lieky? „Nech vás zasýti a vylieči naša dobrá reputácia“. Pretože to je sociálna politika vlády Igora Matoviča. Veď hovorím, politická mentálna porucha s názvom Sociálny netvor.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Sociálny netvor Matovič: 13. dôchodok? Asi nie. Podpora umelcom? Tak určite

————————

Pozrite si aj aktuálny videokomentár Róberta Šveca:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds