Video. Vláda: Peniaze na stíhačky a kabelky sú. Aj pre úplatných novinárov. SHO: A pre ľudí?

Sociálna politika v dobe koronavírusu v podaní Matovičovej vlády: Zrušíme 13. dôchodky, 10 miliónov eur dáme každý rok úplatným novinárom, aby o nás pekne písali, 2 miliardy eur dáme na americké stíhačky, ešte finančne podporíme aj akože umelcov, aby mala Zuzka Fialová na novú kabelku, a iné „benefity“ budú nasledovať. Už čoskoro. Žiaľ.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Vláda: Americké stíhačky budú. A dôchodcovia? Nech vás živí naša dobrá reputácia

————————

Pozrite si aj aktuálny videokomentár Róberta Šveca:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds