Video. SHO: Koronavírus neznamená predĺžený víkend. Treba aktívne pomáhať. Budeme

Kamaráti, tak ako sme sľúbili. Včera sme navštívili rodinu vo Vrábľoch, v ktorej mama vychováva tri deti.

Rodine sme zaniesli, okrem iných vecí, aj vitamínový balíček. Pomáhame aj v týchto ťažkých časoch. Prečo? Pretože koronavírus nezmenená predĺžený víkend, treba aktívne žiť. A pokračovať v dobrých skutkoch. Budeme.

Hrdí sme na našu mládež v projekte Staráme sa. Z Reného a Denisa vyrastajú úspešní futbalisti. A aj preto ich rodinám pomáhame. Zaslúžia si našu pomoc. A keďže Denis včera oslávil 14. narodeniny, priniesli sme mu dar. Nie umelohmotné mačkažáky, ale vitamínové balíčky. Tie ho ešte viac zocelia. Všetko najlepšie, Denis.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Sociálny projekt SHO: Pomáhame aj v týchto náročných dňoch. Prečo? Lebo koronavírus

————————

 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds