SHO: Špinavá politika Matoviča: Úradníci! Pomôžte nám zvládnuť koronavírus. A až potom sa vás zbavíme

Predseda OĽaNO a budúci premiér Igor Matovič predstavil zloženie svojej vlády. Nový kabinet vymenuje prezidentka SR Zuzana Čaputová v sobotu 21. marca.

Matovič v pondelok 16. marca deklaroval, že jediným záujmom novej vlády je postarať sa o situáciu s novým koronavírusom.

„Čistky a zmeny v úradoch chcú preto podľa neho odložiť na neskôr, podľa jeho slov sú pripravení s pracovníkmi spolupracovať a požiadať ich o súčinnosť,“ informujú médiá.

Na slová Igora Matoviča zareagoval Róbert Švec:

Tomuto sa hovorí politické a aj ľudské chrapúnstvo. Inak povedané, najprv nám pomôžete, milí úradníci, zvládnuť krízu a keď ju zvládneme, potom vás vykopneme. To je personálna politika podľa Matoviča. Hrá to na slušného, a pritom je to obyčajný politický a ľudský krivák.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Hodnotové ukotvenie novej vlády? Blázni, liberáli a mafiáni. To je absolútne presné

————————

Matovič to hrá na slušného, a pritom je to politický a aj ľudský krivák.

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds