SHO: Hodnotové ukotvenie novej vlády? Blázni, liberáli a mafiáni. To je absolútne presné

Študentka Lucia kontaktovala predsedu SHO Róberta Šveca ohľadom svojej diplomovej práci: Dobrý deň prajem, pán Mgr. Švec, dokončujem svoju diplomovú prácu o Slovenskom Hnutí Obrody. V minulosti sme sa niekoľkokrát osobne stretli. V praktickej časti analyzujem aktivity hnutia, aktivizmus, jednotlivé postoje k migrácii, k NATO, k EÚ. Ďalej Vašu kandidatúru na prezidenta, transformáciu hnutia a parlamentné voľby. Neporovnávam hnutie so žiadnym iným. Píšem len o Vašom hnutí (celková pôsobnosť od vzniku). Chcela by som Vás poprosiť o zodpovedanie niekoľkých otázok, ktoré by som uviedla ako rozhovor s Vami, ale vzhľadom na situáciu v ktorej sa momentálne všetci nachádzame, uprednostňujem mailovú komunikáciu.

Róbert Švec ochotne odpovedal študentke Lucii na otázky. Odpovede uverejňujeme v plnom znení.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Chýbali vám na Slovensku americké vojenské základne? Budú?! Naď zabezpečí

————————

Aký je váš názor na výsledok parlamentných volieb? 

 Voliči rozhodli a my ich vôľu akceptujeme, ale zároveň musím povedať, že väčšina voličov opäť zásadným spôsobom zlyhala a urobila ďalšie zlé rozhodnutie. Volili akože menšie zlo, aby ich hlas údajne neprepadol, ale nakoniec nám bude vládnuť veľké zlo. Pripravme sa na americké vojenské základne na Slovensku, ešte hlbšiu integráciu v rámci EÚ, intenzívne presadzovanie zločineckých agend LGBTI a multi-kulti, ktoré sa zahraničným liberálnym kruhom doposiaľ do našej legislatívy nepodarilo pretlačiť, na rozpredaj aj posledných zvyškov štátneho majetku, a ak boli Slováci doteraz iba podnájomníkmi vo svojom vlastnom štáte, odteraz budeme sluhami iných na našom vlastnom území atď. Za zlyhanie väčšiny voličov zaplatíme všetci. A veľmi vysokú cenu.

Aké sú vaše krátkodobé a dlhodobé ciele? 

 Z pohľadu SHO sa nič nemení. Ideme ďalej. Budeme pokračovať v našich dlhoročných občianskych projektoch, ako je napríklad úspešný sociálny projekt Staráme sa, vďaka ktorému pomáhame sociálne slabým rodinám už od roku 2011, ekologický projekt Nebuď sviňa, a aj vo vydávaní našich novín Právo Národa.

Pravdaže budeme aj veľmi kreatívni politickí aktivisti pokiaľ ide, napríklad, aj o „pozeranie sa na prsty novej vláde, ale aj parlamentnej opozícii“ a budeme Slovákom veľmi aktívne komunikovať naše predstavy o smerovaní nášho štátu, ako v oblasti sociálnej, ekonomickej, právnej, kultúrnej atď.

Budeme vytvárať štruktúry nášho hnutia po celom Slovensku, aby sme mali zastúpenie v každom okrese, v každom kúte našej vlasti a intenzívnejšie pristupovať k prezentácii a propagácii SHO na sociálnych sietiach, ale aj medzi ľuďmi v osobnom kontakte.

Máte sa v pláne uchádzať o dôveru aj v najbližších parlamentných voľbách? 

Určite áno.

Aký je z pohľadu vášho hnutia názor na súčasnú vládnu koalíciu? (myslené už na zostavenie vlády zo strán: OĽaNO, SaS, Za ľudí, Sme rodina). 

Novú vládu budú tvoriť blázni, liberáli a mafiáni. V tých troch slovách je vystihnuté hodnotové ukotvenie novej vlády a čas nám nielen že dá za pravdu, ale už nám za pravdu aj dáva.

—————————

Prečítajte si tiež: Remišová podpredsedníčka vlády a Naď minister obrany. SHO: A šéfovať im bude kamarát mafiánov

—————————

Hodnotové ukotvenie novej vlády? Blázni, liberáli a mafiáni. To je absolútne presné. Zdroj obrázku: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds