SHO: Švec reaguje na slová advokátky a bývalej zástupkyne SR na Európskom súde pre ľudské práva

Dámy a páni! Advokátka a bývalá zástupkyňa Slovenskej republiky na Európskom súde pre ľudské práva Marica Pirošíková: Povinným očkovaním by došlo k porušeniu ľudských práv a slobôd.

Médiá informujú: Pirošíková hovorí, že niektorí slovenskí právnici vraj zjavne nezaregistrovali rezolúciu parlamentného zhromaždenia Rady Európy z 27. januára 2021, podľa ktorej musia štáty zabezpečiť, aby ich občania boli informovaní o tom, že vakcíny nie sú povinné, a že nikto nebude pod politickým, sociálnym či iným tlakom, aby sa dal očkovať, ak si to neželá. Majú tiež zabezpečiť, že nikto nebude kvôli nezaočkovanosti diskriminovaný, a poskytovať transparentné informácie o bezpečnosti či možných vedľajších účinkoch vakcín. Transparentná má byť aj komunikácia s výrobcami vakcín o obsahu zmlúv a tieto sa majú zverejniť pre účely parlamentnej a verejnej kontroly. TU

Reaguje Róbert Švec:

O spomínanej rezolúcii sme vás informovali aj na našej stránke TU. Kamaráti! Dlhodobo komunikuje a upozorňujeme na skutočnosť, že nám vládne organizovaná skupina zločincov a už aj stanoviská renomovaných právnikov nám dávajú za pravdu. Nebojte sa pravdy, tá oslobodzuje!

A aj slovenskí sudcovia v tom majú jasno TU.

Aj naďalej pôjdeme po nich ako po údenom a budeme pokračovať v nastúpenej ceste komunikácie priamej, nie politicky korektnej, to znamená pravdivej. A veci a osoby budeme pomenovávať pravými menami. Tak ako doteraz! O budúcnosti súčasných vládnych zločincov je už rozhodnuté TU.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Katarína Boková: Piata kolóna Čaputová to hrá, že opäť akože vníma veľmi citlivo…

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds