FOTO. Projekt Staráme sa: Naša pomoc sa presunula z juhu na sever našej otčiny. Do Čadce

Pekný deň, kamaráti! Pred pár dňami sme pomohli aj vo Fiľakove TU, ale neuspokojili sme sa vnútorne a s našou pravidelnou pomoc sme zavítali aj na slovenský sever.

Fotopozdrav z Kysúc vám posiela Katarína Boková, ktorá spoločne s naším kolegom Jarkom Ščurkom odovzdala v Čadci ďalšiu nádielku potravín od Starej mamy z Popradu, za ktorými sa tri dievčence, ktorým sme takto pomohli – Andrejka, Viktorka a Martinka, budú určite zalizovať. Veď za takými dobrotami… 🙂

Stará mama (firma), ďakujeme, že sa spoločne s nami staráte aj v okrese Čadca!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Dámy a páni! Prihovára sa vám Pavol Poprocký, splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds