SHO: Tak ako ste sa mohli o nás oprieť VY, tak teraz MY potrebujeme vašu pomoc

Dámy a páni. Slovami Pavla Poprockého, člena predsedníctva SHO na adresu výsledkov parlamentných volieb: Našli ste si cestu ku mne a mojim kolegom. Viem, neboli vás-nás státisíce… My pokračujeme ďalej v práci pre našu otčinu, Slovákov a všetkých lojálnych občanov našej vlasti.

Presne tak. Slovenky a Slováci. Ideme ďalej a pokračujeme nielen v našich pevných hodnotových politických aktivitách, ktoré môžete jasne a zreteľne čítať, ale aj v našom občianskom aktivizme. Napríklad v sociálnom aktivizme prostredníctvom projektu Staráme sa, vďaka ktorému pomáhame už od roku 2011 sociálne slabým rodinám po celom Slovensku TU.

Budeme pokračovať aj vo vydávaní dvojmesačníka Právo Národa TU, pretože pravda oslobodzuje a objektívna pravda musí znieť v každom kúte našej otčiny a tiež budeme pokračovať aj v našom projekte Nebuď sviňa, ktorý je zameraný na sebestačnosť slovenskú a aktivity športovo-turistické TU.

V minulých rokoch sme boli s vami aj v prvej línii politickej a bojovali sme za vaše-naše práva aj v období C-19, kedy vtedajšie vlády na čele s Matovičom a Hegerom páchali genocídu na našom národe. Ako jediný politický subjekt sme vyhlásili občiansky odpor v súlade s článkom 32 Ústavy SR a nerešpektovali sme a vedome sme porušovali protizákonné nariadenia vládnych zločincov TU.

Boli sme s vami v uliciach našich miest, aj počas pochodov za mier a neutralitu, a vy ste sa mohli presvedčiť, že to čo sľúbime aj dodržíme. Ani o milimeter sme neuhli z našich hodnotových zásad o čom ste sa mohli presvedčiť aj počas predvolebných diskusií v RTVS, TV Markíza, v rádiu Slobodný Vysielač…

A takto pevne hodnotovo ukotvení budeme pokračovať v práci pre našu vlasť – pre vás. ALE… Tak ako ste sa mohli o nás oprieť v predchádzajúcom volebnom období VY, tak teraz sa my potrebujeme oprieť o vás a potrebujeme vašu pomoc.

Nie sme financovaní zo štátneho rozpočtu a ani pochybnými finančnými skupinami.

Zvážte podporu Slovenského Hnutia Obrody a to formou ľubovoľného finančného príspevku, ktorý bude použitý na naše ďalšie aktivity. Uplynulé roky jasne dokazujú, že netárame, ale pracujeme pre Slovensko.

Vopred vám, v mene Slovenského Hnutia Obrody, ďakujem za každý jeden finančný príspevok, ktorý môžete poukázať na číslo účtu SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – aktivity.

Prehľad našich aktivít je vám k dispozícii TU.

Váš Róbert Švec.

————————-

Prečítajte si tiež: VIDEO. Róbert Švec: Hodnotovo sa štandardizovať? Na to sú tu predsa iní!

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds