FOTO: Projekt Staráme sa opäť rozširuje pomoc ľuďom v núdzi. Tentokrát v okrese Veľký Krtíš

Kamaráti! Spoločne pomáhame už aj v Slovenských Ďarmotách, v okrese Veľký Krtíš.

Tu žije Milan, ktorého družka ho opustila a na 5 detí zostal sám. Aby nebolo málo, dovtedy poctivo zarábajúca hlava rodiny sa stala práceneschopná – Milanovi sa pridružili vážne zdravotné problémy, kvôli ktorým už nemôže pracovať, bez drahých liekov by snáď už asi ani nebol a nebyť dobrých ľudí, dnes by pral ručne, žil s deťmi v zime a o hlade. Alebo by prišiel aj o ne.

Keďže situácia je i naďalej ťaživá, rozhodli sme sa, že Milanovi pomôžeme aspoň s tým, čím vieme. A to sú hlavne potraviny, ktoré podľa jeho slov miznú v domácnosti závratnou rýchlosťou, a preto túto pomocnú ruku s pokorou prijal.

Prvú várku potravín nám pre Milana, jeho dcéru Evelin a synov Kevina, Denisa, Milana a Filipa pomohla zabezpečiť spoločnosť Stará mama, za čo jej zo slovenského juhu do Popradu posielame obrovské poďakovanie!

A to vlastne patrí všetkým, ktorí nám pomáhajú pomáhať. Vďaka vašej (hoc i malej) pomoci totiž môžeme spoločne pomáhať a pomôcť ľuďom v núdzi postaviť sa na vlastné nohy.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Písal sa rok 2011: Projekt Staráme sa začal písať ukážkový príbeh sociálneho aktivizmu

————————

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds