SHO: Volíme hrdo a slobodne. Radomír Pikna: Voľte ľudí, ktorým na vás záleží

V nedeľu 23. februára sa stretli na pracovnej porade zástupcovia nášho hnutia z jednotlivých slovenských krajov s predsedom Róbertom Švecom. Stretnutie sa uskutočnilo v meste Tisovec, v okrese Rimavská Sobota.  

Radomír Pikna: Dámy a páni. Ak chcete aj naďalej trpieť, plakať, žiť v ešte väčšej chudobe, aby kamarát kamaráta nenávidel, aby ľudia žili v obavách čo nám prinesie ďalší deň, tak naďalej voľte darebákov a podvodníkov, ktorým na slovenskom národe nezáleží, lebo im záleží iba na sebe. Ale ak chcete, aby vás život bol zmysluplnejší, veselší, zdravší  a chcete mať radosť z každého dňa, v ktorom kamarát pomôže kamarátovi, rodina bude rodinou a bude chránená a podporovaná štátom, kde si konečne ľudia začnú vážiť jeden druhého, mládež začne mať úctu k starším ľuďom, tak potom voľte ľudí, ktorým na vás záleží a ochraňujú slovenský národ. Za nás hovoria skutky a nie populistické balasty.

———————–

Prečítajte si tiež: Švec primátorovi Hlohovca: Pre Kisku a jeho komplicov sú pozemky vždy na prvom mieste!?

———————–

Pozrite si aj fotografie z úspešného výjazdového rokovania vedenia Slovenského Hnutia Obrody:

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds