Voľby 2020. Štefan Polačik: Očistu nášho štátu zabezpečia iba normálni a zodpovední politici

Vážení voliči. Viem, že sme sa všetci stali rukojemníkmi špinavej, útočnej, maximálne predraženej predvolebnej kampane a takmer všetci sa tešíme, že tento víkend to skončí. Nechcem prispievať do takto vedenej kampane, pretože ako reprezentant Slovenského Hnutia Obrody presadzujem myšlienku dodržiavania  čo najvyššej politickej kultúry a slušnosti. Polarizácia spoločnosti a šírenie nenávisti určite nie je to, čo potrebujeme v dobe, kedy Slovensko čakajú dôležité rozhodnutia v otázkach bezpečnosti, ekológie ale aj zdravotníctva, školstva či súdnictva.

Ale chcem na vás apelovať, aby ste išli voliť, a aby ste si veľmi dobre premysleli svoju voľbu. A keď budete premýšľať koho podporíte svojím hlasom, skúste si položiť  nasledovné otázky a skúste si ich aj v duchu zodpovedať.

Otázka: Je súčasný systém v poriadku?

Odpoveď: Nie, a určite ho treba zmeniť.

Otázka: Kto nám sľubuje, že práve on zmení zlý systém, ktorý momentálne vládne na Slovensku?

Odpoveď: Tí, ktorí počas tohto systému nahromadili miliónové majetky. Všetci vieme koľko „obyčajných“ milionárov máme v politike.  Či už nových alebo starých politikov.

Možno si pomyslíte: Veď boli šikovní, tak majú a všetci im iba závidia a preto na nich kydajú.

Potom si ale položte otázku: Ak sa  v tomto systéme darí šikovným, prečo teraz tvrdia títo „šikovní“ milionári, že chcú tento systém zmeniť?

Odpoveď: Pravdepodobne neboli noví, ale aj starí bohatí politici až tak šikovní, skôr sa naučili obchádzať zákony a prispôsobili sa aktuálnemu darebáckemu systému a vstupom do politiky chcú svoje pochybne nahromadené majetky uchovať.

Takže opäť otázka: Je súčasný systém v poriadku?

Odpoveď: Nie je! No nezmeníme ho výmenou súčasných darebákov za nových darebákov.

Preto apelujem na všetkých voličov. Dobre si premyslite komu odovzdáte hlas v nastávajúcich parlamentných voľbách. Ak chceme očistiť štát od vplyvu mafie, nesmieme prehliadať kauzy, miliónové majetky, nezodpovedné prejavy a toxické kontakty niektorých politikov, hoci zastupujú aj konzervatívne hodnoty. Nie je riešenie dostať do parlamentu „našich“ darebákov, ale dostať tam čistých, normálnych, zodpovedných a vo svete akceptovateľných politikov.

A som rád, že práve takíto politici sú v Slovenskom Hnutí Obrody.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

————————-

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik: Smetiačiky pre narkomanov? Tu pomôže jediné. Manuálna práca

————————-

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds