Radomír Pikna: Slováci a lojálni občania na slovenskom juhu. Nebojte sa! O SHO sa môžete oprieť

Pred voľbami sa väčšina politických subjektov bije o korytá a hľadá lacné politické body (témy) ako obalamutiť a oklamať Slovákov. Slovensku pritom reálne hrozí, že maďarskí šovinisti ovládnu slovenský juh a nikto sa týmto problémom nezaoberá. Nikto, okrem Slovenského Hnutia Obrody.

Populisti a politickí podvodníci akože riešia najmä neprispôsobivých Cigánov / Rómov a migrantov. Na slovenskom juhu je pritom v ohrození približne 1,5 milióna Slovákov, ktorí sa obávajú o svoju budúcnosť. A právom. Maďarské politické strany kandidujúce do NR SR pomaly ale isto, potichu, pripravujú pomaďarčenie nášho juhu. Dôkaz? Nech sa páči TU. Ak tam Slováci chcú žiť a bývať, musia sa prispôsobovať šovinistom a revizionistom, ktorí mentálne uviazli v 19. storočí.

To je realita dnešných dní. Aj vďaka SNS, ktorá je súčasťou terajšej vládnej koalície a takýto stav svojím ničnerobením dopustila.

Pozrite sa napríklad na takého šovinistu a revizionistu Menyhárta, kandidáta do NR SR. Kandiduje do slovenského parlamentu a nevie po slovensky? Nevie slovensky a preto bolo potrebné zavolať tlmočníka v diskusii na TA3? Ale vie, ale ignoruje štátny, slovenský jazyk v živom vysielaní slovenskej televízie na území Slovenskej republiky. Hanba, že toto sme dopustili. Ľudovít Štúr sa musí obracať v hrobe! Kde sú teraz všetci tí akože národní politici na čele s Dankom z SNS? Koho záujmy SNS na čele s Dankom obhajuje?

ALE. Nebojte sa, Slováci a lojálni občania našej vlasti. O Slovenské Hnutie Obrody sa budete môcť vždy oprieť. Mohli ste sa a aj môžete. Napravíme krivdy spáchané na Slovákoch na slovenskom juhu a ochránime aj záujmy občanov Slovenskej republiky maďarskej a aj inej národnosti, ktorí žijú na Slovensku a náš štát považujú za svoj domov. 

Autor článku Radomír Pikna je člen predsedníctva SHO a kandidát do NR SR.

————————-

Prečítajte si tiež: Volím číslo 5. SHO. Švec: TA3 nadbieha šovinistom. Žiadne kompromisy s neprispôsobivými

————————-

Ľudovít Štúr sa musí obracať v hrobe! Kde sú teraz všetci tí akože národní politici na čele s Dankom z SNS?

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký reaguje na volebný program revizionistov: FIGYELEM! Šovinisti sú cesta do pekla

————————

Radomír Pikna je člen predsedníctva SHO a kandidát do NR SR.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds