Švec primátorovi Hlohovca: Pre Kisku a jeho komplicov sú pozemky vždy na prvom mieste!?

Politická pozemková mafia Andreja Kisku opäť v akcii!? Posúďte sami: V okresnom meste Hlohovec už niekoľko rokov chátra Dom kultúry. Dom dal pred niekoľkými rokmi zatvoriť primátor Hlohovca Miroslav Kollár. Miestni obyvatelia sa však už nemôže naďalej nečinne pozerať na chátrajúci objekt, ktorý bol ešte pred pár rokmi miestom kultúrneho vyžitia obyvateľov Hlohovca a priľahlého okolia.

A aj preto včera 26. februára miestna občianska iniciatíva zorganizovala stretnutie občanov, cieľom ktorého bolo verejne poukázať na súčasná stav Domu kultúry s požiadavkou jeho zachovania a opätovného otvorenia, pretože existujú vážne podozrenia, že kultúrny dom nie je pre niekoho zaujímavý, ale pozemky v centre mesta, na ktorých stojí sú lukratívne a priťahujú pozornosť.

Na stretnutie občanov bol pozvaný aj Róbert Švec, predseda SHO a Radomír Pikna, regionálny zástupca SHO pre Trnavský kraj.

Róbert Švec: Dnes som sa na pozvanie občianskej iniciatívy, ktorá bojuje za zachovanie Domu kultúry v Hlohovci zúčastnil stretnutia občanov, ktorí prišli vyjadriť svoj protest proti tomu, čo sa deje s miestnym kultúrnym domom. Dom už niekoľko rokov chátra a existujú vážne podozrenia, že zámerom súčasného primátora Hlohovca Miroslava Kollára, mimochodom, kandiduje do NR SR za Kiskovu stranu, je, aby bol dom zdevastovaný a následne sa spriaznené duše veľmi ľahko dostali k lukratívnym pozemkom v centre mesta. Ale, kamaráti, povedzme si otvorene. V prípade Andreja Kisku a jeho komplicov, sú pozemky vždy na prvom mieste.

Radomír Pikna: Musíme obnoviť krásu a slávu Domu kultúry v Hlohovci. Za tento dom budeme všetci bojovať až do konca! V minulosti bol hlohovecký Dom kultúry známy široko ďaleko. Krásne akcie a podujatia sa tam konali. Ako Leopoldovčan som tam chodil často a nielen ja, aj iní ľudia z okolia. Povedal som, že rád prispejem pomocou aj podporou na obnovenie domu. Včera sme boli v Hlohovci pred Domom kultúry a to je iba začiatok.

————————–

Prečítajte si tiež: Potvrdené: Kiska kšeftoval s podsvetím a pozemkami, odstúpiť sa nechystá

————————–

Fotografie: Róbert Švec sa prihovára občanom a vyzýva ich k tomu, aby sa nebáli prejaviť svoj občiansky postoj.

Fotografie: A takto nechal primátor Hlohovca zdevastovať Dom kultúry,  kde krátko pred jeho zatvorením, v roku 2015 pozýval ešte na svoj primátorský ples!

Fotografia: Odkaz obyvateľov Hlohovca primátorovi Kollárovi je jasný. 

Zdroj fotiek: Internet a Facebook

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds