SHO: Vysávač pre Zuzku a jej 6 detí. Od našich dobrosrdečných kolegov a sympatizantov

Vysávač má doma každý. Mnohí, ktorí ho majú si to naozaj myslia. Lenže realita je naozaj iná. Mnohí si túto „samozrejmosť“ naozaj nemôžu dovoliť. To bol do predošlých dní aj prípad našej Zuzky z okresu Trebišov, ktorá vychováva 6 detí.

Tie teda vedia narobiť „neporiadok“, aj napriek tomu, že sú naozaj slušne vychované, stále sú to deti. A preto, sa, v rámci našej vianočnej pomoci, naši kolegovia Ivana a Edo Hreháčovci rozhodli, že sa spolu s ich kamarátmi a našimi sympatizantmi z rodín Naďovcov, Burdovcov Oláhovcov zabezpečia tejto rodine nový vysávač, ktorý im rozhodne pomôže pri upratovaní.

V mene projektu Staráme sa ďakujeme všetkým týmto dobrým a srdečným ľuďom poďakovať, pretože táto iniciatíva nás príjemne prekvapila.

Ďakujeme. kamaráti. Spoločne tvoríme tím. Tím ľudí s veľkým srdcom. 

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Pred Vianocami sme pomohli aj v Trnavskom kraji

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds