Švec k udalostiam vo Važci a Richnave: Hyenizmus zostane hyenizmom. Či je zelený alebo liberálny

Spravodajská stránka napalete.sk: Podľa dostupných informácií mala v stredu večer skupina detí s úmyslom krádeže napadnúť staršiu ženu v Richnave, ktorá po ich útoku skončila s vážnymi zraneniami v nemocnici. Partia štyroch maloletých osôb brutálne napadla staršiu pani. Rýchlym zásahom polície boli všetky osoby bezprostredne po skutku zadržané. Polícia na prípade pracuje a neskôr doplnila, že brutálny útok majú na svedomí deti. „13-ročný Erik ženu sotil a tá spadla. Potom ju 14-ročný Jaroslav sotil, poskákal jej po ruke, a žena následne spadla z mosta z trojmetrovej výšky. Páchateľ potom poskákal po ležiacom tele a spoločne ju okradli. Ušli, no vzápätí sa ešte vrátili, či náhodou ešte niečo nezabudli. Učebnicový príklad brutality,“ popisuje útok polícia a dodáva, že v tomto prípade bola u štyroch osôb obmedzená osobná sloboda. Jeden z útočníkov bol obvinený s podnetom na väzbu.  

Po ĽSNS sa začínajú na nešťastí iných politicky priživovať už aj liberáli z PS/SPOLU: Spoločnosťou prednedávnom otriasla bitka vo Važci, kde skupina Rómov napadla muža, a aj prepadnutie v Richnave, kde zas skupinka maloletých olúpila staršiu ženu. Týždeň po incidente do Važca napochodovalo skoro celé vedenie ĽSNS, kde brojilo „proti asociálnym cigánskym násilníkom“. V sobotu majú namierené aj do Richnavy. Tam ich však v piatok predbehli predstavitelia koalície PS/Spolu, ktorí si v obci spravili pred obecným úradom tlačovku a potom sa obyvateľov išli pýtať na ich problémy. Informuje denník Pravda.

Róbert Švec, predseda Slovenského Hnutia Obrody: Obidva prípady aktívne rieši polícia a padli už aj prvé obvinenia, takže takýto politický hyenizmus, ktorý dlhodobo predvádzajú zástupcovia ĽSNS, ale už aj liberáli je potrebné odsúdiť, pretože nerieši nič, iba prilieva olej do ohňa. A o to niekomu evidentne ide, ale nie zodpovedným ľuďom a politikom, ktorí ponúkajú riešenia, ale tým, ktorí si politickú živnosť postavili na šírení strachu a nenávisti.

Návrhy riešení SHO si môžete prečítať v našom volebnom programe TU.

Napísali na Facebooku k danej téme:

Iveta Poprocká: Tiež si myslím že je to len o voľbách, ako vždy každému politikovi odrazu pred voľbami záleží na obyčajných ľuďoch, či je to Kotleba, Kiska, Fico a všetci ostatní a po voľbách sa z BA ani nepohnú. Podnecovanie k nenávisti nevedie k ničomu a prosím, nech mi nikto nepíše, že neviem čo je žiť v bezprostrednej blízkosti Rómov, zo 4 susedov mám 2 rómske rodiny a v okruhu 100 m tiež samý Róm a zažili sme už kadečo.

Peter Peuker: A čo sa týka „veľkého vodcu“ M. K., ten už roky sľubuje, že urobí poriadky v osadách a v parlamente, zatiaľ neurobil NIČ, ani tam, ani tam. Vždy ide „hasiť už zahasené“, však treba sa ho opýtať, aké opatrenia proti tomu navrhoval v parlamente, okrem bludov o potratoch. On ako člen brannobezpečnostného výboru, ako aj poslanec má veľa možností, ako tieto negatívne javy eliminovať!!!

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký k udalostiam vo Važci: Hovoria o nenávisti a potom na nej kampaňujú

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds